Obchodně technický zástupce

Společnost Testo, jedna z předních firem v oblasti prodeje profesionální měřicí techniky hledá do svého pracovního kolektivu aktivního obchodníka.

Náplň Vaší  práce:

1) Prezentace a prodej portfolia produktů společnosti, budování a rozvíjení vztahů se zákazníky
2) Denní prodejní činnost, konzultace, návštěvy u zákazníků, tvorba cenových nabídek
3) Spolupráce s týmy technické a zákaznické podpory

Požadujeme od  Vás:
1) VŠ technického směru (elektro, strojní)
2) Flexibilitu a samostatnost  s orientací na výsledek
3) ŘP skupiny B
4) Anglický nebo německý jazyk

Nabízíme Vám :

1) Zaměstnání  s atraktivními pracovními podmínkami  a systém bonusů
2) Automobil, notebook, telefon i pro osobní využití
3) Zodpovědná a nezávislá pozice s příležitostí pro osobní a profesní růst
4) 5 týdnů dovolené
5) Příspěvek na stravu
6) Individuálně řešené bonusy na životní a důchodové připojištění a příspěvek na bydlení

Nástup : dle  dohody, pracoviště Praha 5

V případě Vašeho zájmu o pracovní nabídku zašlete  životopis na email  info@testo.cz.
Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice : Obchodně technický zástupce