Karrier

A Testo (Magyarország) Ker. Kft. 1992 óta a Testo műszerek hivatalos magyarországi forgalmazója. Célunk, hogy a világszerte elismert Testo márkanevet Magyarországon is magas színvonalon képviseljük.

Jelenleg az alábbi nyitott pozícióra várjuk jelentkezését:

  • Mérnök üzletkötő

A pozíció részleteiért görgessen lejebb.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Rendelkezünk egy multinacionális cég stabilitásával és szervezett működésével, ugyanakkor a kis-, és középvállalkozások rugalmasságával is.
  • Az elmúlt 25 évben folyamatos fejlődésben vagyunk, most is bővülünk.
  • Szeretjük az új ötleteket, együtt dolgozzuk ki a "cselekvési tervet", így nálunk lehetőség van az egyéni ötletek és javaslatok megvalósítására.
  • Csapatunk részeként igazi csapattagnak érezheti magát új kollégánk.

Mérnök üzletkötő

Munkakör részletezése, feladatok
•    Digitális mérőműszerek és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
•    Napi értékesítési feladatok ellátása, értékesítési célkitűzések realizálása
•    Ügyfelekkel kapcsolattartás e-mailben, telefonon, személyesen
•    Bejövő hívások fogadása, árajánlatok készítése, azok nyomon követése
•    Partneradatbázis karbantartása
•    Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
•    Kiállításokon való részvétel, előadások, prezentációk tartása, műszaki tanácsadás

Elvárások
•    Szakirányú felsőfokú végzettség
•    Megfelelő tudásszint és annak karbantartása
•    Műszaki beállítottság
•    Minimum 1-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
•    Prioritások meghatározásának képessége
•    Vevőorientáció
•    Angol nyelv legalább középfokú ismerete
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyiségbeli elvárások
•    Önálló, pontos, precíz munkavégzés
•    Rendszerszemlélet
•    Azonosul a vállalat céljaival és a feladatokkal
•    Tartja magát a határidőkhöz és a megbeszéltekhez
•    Aktív, kollegiális

Előny
•    SAP/ SBO ismerete
•    Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•    Nyitott, rugalmas és alkalmazkodó személyiség, új ismeretek gyors elsajátítására való képesség
•    Vevőorientált munkavégzés
•    Jó prezentációs készség

Amit kínálunk

•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség, fiatal, dinamikus csapat,
•    Multinacionális biztos háttér
•    Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések

Szükséges tapasztalat
•    1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

•    Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye
1139 Budapest, Röppentyű utca 53.

Fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a hr@testo.hu email címre várjuk, a tárgyban a pozíció nevének feltüntetésével.