Karrier

A Testo világszinten piacvezető a hordozható és telepített mérési megoldások szakterületén. 32 leányvállalatában 3000 munkatárs végez szerte a Földön e High Tech vállalkozás számára kutatási, fejlesztési, gyártási és értékesítési tevékenységet. Vevőinket kiemelkedően precíz mérőműszereinkkel és a jövő adatmenedzsmentje számára kialakított innovatív megoldásokkal győzzük meg.

A Testo termékei segítenek időt és erőforrásokat megtakarítani, a környezetet és az emberek egészségét védeni, valamint az áruk és szolgáltatások minőségének színvonalát emelni. A konszern erősségét a kkv-k rugalmasságával ötvözzük. Alkosson együtt velünk és fejlessze magát tovább. Önre nem csupán munkatársként, emberként is tekintünk!

Miért jó nálunk dolgozni?

Rendelkezünk egy multinacionális cég stabilitásával és szervezett működésével, ugyanakkor a kis-, és középvállalkozások rugalmasságával is.
Az elmúlt 25 évben folyamatos fejlődésben vagyunk, most is bővülünk.
Szeretjük az új ötleteket, együtt dolgozzuk ki a "cselekvési tervet", így nálunk lehetőség van az egyéni ötletek és javaslatok megvalósítására.
Csapatunk részeként igazi csapattagnak érezheti magát új kollégánk.

Irodavezető / Kereskedelmi asszisztens

Munkakör részletezése, feladatok

Bejövő hívások fogadása
Rendelésfelvétel, visszaigazolás, számlázás
Adatrögzítés, partneradatbázis karbantartása
Ügyfelekkel kapcsolattartás e-mailben, telefonon
Értékesítő csapat háttértámogatása
Ügyvezetői asszisztencia
Speciális rendelések egyeztetése a német anyavállalattal
Kasszakezelés és készpénzes ügyfelek kezelése
Követeléskezelés
Az iroda mindennapi működéséhez szükséges eszközök beszerzése
Postázás

Elvárások

Középfokú végzettség
Angol nyelv legalább középfokú ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
SAP/ SBO ismerete
Kereskedelmi ismeretek

Személyiségbeli elvárások

Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny

Felsőfokú végzettség
Nyitott és alkalmazkodó személyiség
Új ismeretek gyors elsajátítására való képesség
Rendszerszemlélet
Komplex irodamenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

Multinacionális háttér
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Fiatal, dinamikus csapat
Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések

Teljes munkaidő
Irodai munkavégzés, helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát és rövid motivációs levelét a hr@testo.hu email címre várjuk, tárgyban a pozíció feltüntetésével. Jelentkezési határidő: 2022.08.31.