Karrier

Jelenleg az alábbi nyitott pozícióra várjuk jelentkezését:

  • Termékmenedzser / Értékesítő

A pozíció részleteiért görgessen lejebb.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Rendelkezünk egy multinacionális cég stabilitásával és szervezett működésével, ugyanakkor a kis-, és középvállalkozások rugalmasságával is.
  • Az elmúlt 25 évben folyamatos fejlődésben vagyunk, most is bővülünk.
  • Szeretjük az új ötleteket, együtt dolgozzuk ki a "cselekvési tervet", így nálunk lehetőség van az egyéni ötletek és javaslatok megvalósítására.
  • Csapatunk részeként igazi csapattagnak érezheti magát új kollégánk.

Termékmenedzser / Értékesítő - Élelmiszeripari mérőműszerek üzletág

Munkakör részletezése, feladatok
Élelmiszeripari mérőműszerek és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások napi szintű értékesítése
Bejövő hívások fogadása, árajánlatok készítése, azok nyomon követése
Ügyfelekkel kapcsolattartás e-mailben, telefonon
Napi értékesítési feladatok ellátása, értékesítési célkitűzések realizálása
Partneradatbázis karbantartása
Kimutatások, riportok készítése
Új termékek piaci bevezetésének menedzselése
Értékesítési célkitűzések realizálása
Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
Kiállításokon való részvétel, előadások, prezentációk tartása, műszaki tanácsadásVersenytársak elemzése, piaci monitoring
Tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok rendszeres figyelemmel kísérése

Elvárások
Felsőfokú végzettség
Kereskedelmi és élelmiszeripari ismeretek
Minimum 1-3 év kereskedelmi tapasztalat
Angol nyelv legalább középfokú ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyiségbeli elvárások
Vevőorientált munkavégzés
Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Nyitott és alkalmazkodó személyiség, új ismeretek gyors elsajátítására való képesség
Jó prezentációs készség
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Rendszerszemlélet

Előny
Élelmiszeripari piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer
Élelmiszeripari végzettség
Műszaki beállítottság
SAP/ SBO ismerete
Vállalatirányítási rendszer ismerete
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem + egyéb juttatások
Stabil, hosszú távú munkalehetőség, fiatal, dinamikus csapat
Multinacionális háttér
Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
Teljes munkaidő, munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint magyar nyelvű motivációs levelét a hr@testo.hu email címre várjuk, a tárgyban a pozíció nevének feltüntetésével. Jelentkezési határidő: 2018.01.02.