Karrier

Jelenleg az alábbi nyitott pozíciónkra várjuk jelentkezését: Belső üzletkötő-értékesítő (inside sales), hűtés-, fűtés-, klíma- és légtechnikai területre. A pozíció részleteiért görgessen lejebb.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Rendelkezünk egy multinacionális cég stabilitásával és szervezett működésével, ugyanakkor a kis-, és középvállalkozások rugalmasságával is.
  • Az elmúlt 25 évben folyamatos fejlődésben vagyunk, most is bővülünk.
  • Szeretjük az új ötleteket, együtt dolgozzuk ki a "cselekvési tervet", így nálunk lehetőség van az egyéni ötletek és javaslatok megvalósítására.
  • Csapatunk részeként igazi csapattagnak érezheti magát új kollégánk.

Belső üzletkötő-értékesítő (inside sales), hűtés-, fűtés-, klíma- és légtechnikai területre

Munkakör részletezése, feladatok
Hűtés-, fűtés-, klíma- és légtechnikai, digitális mérőműszerek, és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
Ügyfelekkel kapcsolattartás e-mailben, telefonon
Bejövő hívások fogadása, árajánlatok készítése, azok nyomon követése
Napi értékesítési feladatok ellátása, értékesítési célkitűzések realizálása
Partneradatbázis karbantartása
Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
Kiállításokon való részvétel, előadások, prezentációk tartása, műszaki tanácsadás

Elvárások
Legalább középfokú végzettség
Minimum 1-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
Kereskedelmi ismeretek
Angol, vagy német nyelv minimum középfokú ismerete (Ezen nyelvek valamelyikének írásbeli és középfokú ismerete fontos a képzések hatékony elvégzéséhez.)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyiségbeli elvárások
Vevőorientált munkavégzés
Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Nyitott és alkalmazkodó személyiség, új ismeretek gyors elsajátítására való képesség
Jó prezentációs készség
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Rendszerszemlélet

Előny
SAP/ SBO ismerete
Műszaki beállítottság
Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem + egyéb juttatások
Stabil, hosszú távú munkalehetőség, fiatal, dinamikus csapat
Multinacionális háttér
Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések

Teljes munkaidő
Irodai munkavégzés, helye: Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@testo.hu email címre várjuk, tárgyban a pozíció feltüntetésével. Jelentkezési határidő: 2017.06.06.