testo 191-T1 - HACCP teplotní záznamník s krátkou, pevnou sondou

Obj.č.   0572 1911

  • Velmi přesné monitorování teploty s krátkou, pevnou sondou

  • Odolné, robustní, spolehlivě těsné i po výměně baterie

  • Výměna baterie trvá jen několik sekund, což ušetří čas a zvyšuje efektivitu

  • Programování a odečítání několika HACCP záznamníků současně prostřednictvím multifunkčního kufru

Pomocí teplotního záznamníku testo 191-T1 s mezinárodní HACCP certifikací, můžete účinně monitorovat teplotu během procesů pasterizace a sterilizace. záznamník testo 191-T1 s krátkou, pevnou teplotní sondou určený pro použití při výrobě potravin, je obzvláště malý - díky tomu je ideální pro monitorování teploty, např. v konzervách.

Cena na dotaz

Popis produktu

Pasterizace a sterilizace jsou klíčové procesy ve výrobě potravin pro zvýšení trvanlivosti potravin. Tyto procesy kladou mimořádně vysoké nároky na použitou technologii měření.

Náš spolehlivý a robustní HACCP záznamník Vás podporuje efektivním monitorováním těchto procesů.
 
 

HACCP teplotní záznamník testo 191-T1 nabízí

  • Vysokou přesnost: přesný HACCP záznamník s krátkou pevnou teplotní sondou (délka 25 mm, Ø 3 mm), pamět na 60 000 měření
  • Malé a štíhlé provedení: s průměrem 20 mm jsou ideální pro použití v těsných objektech nebo stísněných podmínkách - např. v konzervách
  • Robustní a odolný: vysoce kvalitní materiály a inovativní konstrukce činí HACCP záznamník obzvláště robustní a odolný. Díky hermeticky uzavřené měřící technice v samostatném pouzdru z nerezové oceli zapůsobí HACCP záznamník svou spolehlivostí a maximální robustností.
  • Výměna baterie během několika vteřin: praktický závit umožňuje našroubování baterie do HACCP záznamníku a intuitivní a bezpečnou výměnu bez použití nástrojů
  • Spolehlivě těsný: HACCP záznamník zůstává 100% těsný i po výměně baterií. Pouzdro baterie je potaženo velmi tepelně odolným polyetereterketonem (PEEK)
  • Flexibilní výška: velikost HACCP záznamníku se může lišit podle dvou různých typů baterií. Díky malé baterii jsou rozměry záznamníku mimořádně kompaktní. Větší baterie (součást dodávky) je vhodná pro měření při nízkých teplotách, například v mrazicích systémech.

 

Programování, odečítání a analýza záznamníku

Velmi praktické použití: multifunkční kufr (k dostání ve dvou různých velikostech) může být kromě použití pro skladování také použit pro paralelní programování a odečítání až 8 záznamníků současně. To znamená, že nepotřebujete žádnou další odečítací jednotku a ušetříte tak čas.

Se speciálně vyvinutým profesionálním softwarem testo 191 (objednávejte zvlášť) můžete na PC programovat a odečítat záznamník a analyzovat naměřená data. Jasná softwarová struktura Vás intuitivně provede krok za krokem celým procesem. Při zadávání poskytuje v kritických bodech pomoc prostřednictvím varování. Software tak umožňuje snadno provádět měření i nezkušeným uživatelům.

 

Rozsah dodávky

1 x testo 191-T1 HACCP záznamník, včetně velké baterie, distančního adaptéru pro programovací a odečítací jednotku testo 191, výstupního protokolu z výroby a návodu k použití.
Pt1000

Měřicí rozsah

-50 do +140 °C

Přesnost

±0,2 °C (-50 do -40 °C)

±0,1 °C (-40 do 140 °C)

±0,1 °C

Rozlišení

0,01 °C

Doba odezvy

t90 = 7 s

Hlavní technická data

Rozměry

20 x 59 (ø x height)

Provozní teplota

-50 do +140 °C

Pouzdro

Stainless steel, PEEK plastic

Třída ochrany

IP68

Délka trubice sondy

25 mm

Průměr sondy

3 mm

Rychlost měření

1 s - 24 h

Kanály

1

Authorizations

CE

Typ baterie

1/2 AA lithium

Životnost baterie

2,500 operating hours (measuring cycle 10 sec at +121 °C)

Pamět

60 000 měření hodnot

Skladovací teplota

-20 do +50 °C