testo Saveris 2 - sada pro sledování teploty v chladničce

Obj.č.   0572 2103

  • Automatizované sledování teploty v chladničce: bezpečné a pohodlné

  • Chytrý systém alarmu: výstraha pomocí e-mailu nebo SMS při kritických teplotách

  • Kdykoliv možný přístup k dokumentaci naměřených hodnot

  • Výhoda sady: perfektní vybavení specielně pro sledování teploty v chladničce a výhodná

Když chladnička vypoví službu, může rychle nastat ožehavý problém: nedostatečné chlazení může způsobit kvalitativní nedostatky a ztrátu hodnoty Vašeho zboží. Se monitorovacím systémem rádiových záznamníků dat testo Saveris 2 takovým případům poškození předejdete: nabízí automatizované sledování teploty v chladničce a rafinovaný systém alarmu pro vážné případy.

Skladom u dodávateľa

Náklady na dopravu

325,00€
vč. DPH  390,00€

Popis produktu

V chladničkách v lékárnách, nemocnicích, laboratořích, lékařských praxích a supermarketech se skladuje zboží citlivé na teplotu, které má často vysokou hodnotu. Pokud se zboží výpadkem chladničky stane nepoužitelným, mohou vzniknout velké škody a značné finanční ztráty. Systém rádiových záznamníků dat testo Saveris 2 Vám nabízí perfektní řešení pro sledování teploty v chladničce.

Automatizované sledování teploty v chladničce: bezpečné a snadné
Se systémem rádiových záznamníků dat testo Saveris 2 probíhá sledování teploty automatizovaně: nemusíte zapisovat žádné hodnoty min./max., záznamníky vyčítat nebo roztříděná naměřená data ukládat. Všechna naměřená data se bezdrátově přenesou do úložiště Testo-Cloud a tam jsou automaticky archivována. Pomocí Vašeho počítač, chytrého telefonu nebo tabletu k nim máte kdykoliv přístup, pro jejich kontrolu nebo abyste mohli kontrolní inspekci předložit důkazy.

Výhoda sady: perfektní vybavení pro použití v chladničce
U této sady testo Saveris 2 máte tu výhodu, že je sada sestavena tak, aby vyhovovala použití v chladničce. Vedle rádiového záznamníku dat (a přístupu k Testo-Cloud) dostanete dvě teplotní sondy se specielním plochým kabelem, který se dá výborně prostrčit těsněním chladničky. (Sonda tak zůstane uvnitř chladničky a rádiový záznamník dat venku.)

Dále sada obsahuje dvě lahvičky pro naplnění glykolem, které slouží jako teplotní puffer. Jakmile se teplotní sonda ponoří do naplněné lahvičky, je teplotní sonda izolována glykolem a potlačí jeho odezvu. To má ten smysl, aby se při sledování teploty v chladničce zabránilo chybným alarmům. Krátkodobé teplotní špičky (např. při otevření dveří) nemají váhu. Měřená teplota odpovídá skutečné teplotě skladovaných materiálů. Pro sledování teploty v chladničce se hodí například propylenglykol, pro použití v mrazáku pod -20 °C se nabízí spíše etylenglykol.
 

 

Rozsah dodávky

1x testo Saveris 2-T2 rádiový záznamník dat (WLAN), vč. přístupu do Cloud zdarma (licence Basic), kabel micro-USB, nástěnný držák se zámkem, baterie (4 x AA AlMn mikrotužkové), zkrácený návod k obsluze a výstupní protokol z výroby, 2x teplotní NTC sonda s plochým kabelem, 2x lahvička pro simulaci teploty k naplnění glykolem.
Hlavní technická data

Váha

240 g

Rozměry

95 x 75 x 30,5 mm

Provozní teplota

-30 do +50 °C

Třída ochrany

IP65

Normy

EN 12830

Externí připojení

External temperature probes

Napájecí zdroj

4 x AA AlMn batteries; mains unit optional; for temperatures below -10 °C please use Energizer batteries 0515 0572

Pamět

10 000

Životnost baterie

12 months (typical value, depending on the wireless LAN infrastructure) at +25 °C, 15-minute measuring cycle and standard communication cycle at -30 °C, 15-minute measuring cycle and standard communication cycle with Energizer batteries 0515 0572

Skladovací teplota

-40 do +70 °C

NTC

Měřicí rozsah

-50 do +150 °C

Přesnost

±0,5 °C

Rozlišení

±0,1 °C