logo
  1. Home
  2. Sluzby
  3. Kalibrace, kvalifikace, validace a správa měřidel

Komplexní služby pro kvalitu a bezpečnost

Kalibrace, kvalifikace, validace a správa měřidel

Ať už v automobilovém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu nebo ve strojírenství - spolehlivé výsledky měření a dostupnost vysoce kvalitních zkušebních a měřicích zařízení jsou pro zajištění kvality výrobků zásadní.

Naše dceřiná společnost Testo Industrial Services a naše kalibrační laboratoř Vás každý den podporuje při zajišťování kvality a vždy dodržuje příslušné normy a směrnice.

Všechny potřebné služby získáte z jednoho zdroje:

Kalibrace, správa měřidel, kvalifikace a validace.

Více služeb, větší bezpečnost metrologických služeb

Kalibrace

Jsme jednou z předních kalibračních laboratoří a jsme akreditováni pro více než 300 kalibračních postupů podle normy DIN EN ISO/IEC 17025:2018. Kalibrace provádíme v našich laboratořích nebo ve vašich prostorách nebo můžeme využít služeb TIS.

Můžete si vybrat mezi kalibrací podle ISO/tovární kalibrací a akreditovanou kalibrací (DAkkS). Naše akreditované laboratoře pokrývají téměř všechny měřené oblasti a nabízejí Vám jedinečné portfolio služeb - od kalibrace až po údržbu a opravy.

Váš měřicí přístroj zkalibrujeme nezávisle na výrobci a s nejnižšími nejistotami měření. Přitom máme vždy na paměti Vaše individuální požadavky a neustále se dále rozvíjíme.

Testo Industrial Services GmbH a kalibrační laboratoř Testo Česká republika. Váš ideální poskytovatel služeb pro zajištění kvality.

Testo Industrial Services GmbH je jedním z předních poskytovatelů kalibračních služeb v oblasti měřicí techniky v Německu. Jako dceřiná společnost výrobce měřicích přístrojů Testo SE & Co KGaA má více než 60 let zkušeností v oblasti měřicí techniky. Těchto zkušeností již využilo mnoho zákazníků z různých průmyslových odvětví.

Více než 1000 zaměstnanců pracuje pro naše zákazníky v celé Evropě a denně je podporuje při zajišťování kvality a dodržování norem a směrnic. Strukturované seznámení a průběžné školení našich zaměstnanců je základem pro úspěšné dokončení vašich projektů.

Řídíme se potřebami našich zákazníků a naším inovativním duchem a neustále rozvíjíme naše portfolio služeb. S Testo Industrial Services jako poskytovatelem komplexních služeb získáte cenově výhodnou realizaci vašich přání a požadavků v oblasti kalibrace, kvalifikace, validace a dodržování GMP. Naším cílem je nabídnout vám ty nejlepší služby, aby vaše procesy a postupy splňovaly požadované standardy.

Soubory ke stažení na téma kalibrace a

služeb GxP

Kalibrace a servis

Stáhnout

GxP slovník

Ke stažení

GxP služby

Ke stažení