testo 160 E - WiFi záznamník dat se 2 konektory pro teplotní, vlhkostní sondu, sondu lux nebo lux a UV-záření

Obj.č.   0572 2022

Tento prístroj potrebuje pre prevádzku sondu. Pre ponuku sond kliknite tu. Kliknite tu pre výber filtru.
217,00€
vč. DPH 260,40€
Skladom u dodávateľa
 • Konektory pro 2 sondy – umístěte záznamník diskrétně v soklu vitríny a sledujte mikroklima ve vitríně pomocí připojitelných sond

 • Optimální přizpůsobení okolí díky individuálně upravitelného krytu přístroje Deco-Cover

 • Perfektní propojení: ukládání dat v Testo-Cloud, alarm v reálném čase přes e-mail nebo SMS (volitelně v propojení s licencí „Pokročilá“)

 • Jednoduchá instalace, integrace a obsluha

Chraňte svoje cenné exponáty a archiválie pomocí rádiového záznamníku dat testo 160 E. Poněvadž prostřednictvím záznamníku testo 160 E s možností připojení 2 sond je kdykoliv zajištěno obsáhlé sledování okolního klimatu a světelných poměrů v muzeu, depozitáři a také v archivu.


Podrobnosti

Popis produktu

testo 160 E je součást série záznamníků dat testo 160, která byla vyvinuta specielně pro zvláštní požadavky v muzeích. Rozmanitými možnostmi kombinací integrovaných senzorů a sond lze každou situaci sledování výstavy optimálně pokrýt přes sklad až po přepravu objektů sbírek.

Obsluha a programování záznamníků je snadné a provádí se přímo přes Testo-Cloud.

Sledování teploty, vlhkosti vzduchu, intenzity osvětlení a UV-záření rádiovým záznamníkem dat testo 160 E

Rádiový záznamník dat testo 160 E se snadnou obsluhou se ideálně hodí pro Vaše požadavky na sledování klimatu. Nabízí 2 možnosti připojení pro sondy pro teplotu a vlhkost, sondu lux nebo lux a UV-záření (možnost objednání zvlášť).
Naměřená data se ukládají ze záznamníku přes Vaši WLAN přímo v Testo-Cloud. Při překročeních hraniční hodnoty jste díky funkci alarmu ihned vyrozuměni zprávou e-mailem nebo (volitelně) SMS. S Vaším chytrým telefonem vybaveným internetem, s tabletem nebo počítačem máte kdykoliv a všude přístup ke všem naměřeným hodnotám a analyzačním funkcím.

Rádiový záznamník dat testo 160 E – přizpůsobitelný a nenápadný

testo 160 E se dá na základě svých malých rozměrů (64 x 76 x 22 mm) a svého prostého designu bez problémů umístit na výstavě nebo ve vitríně. Ve spojení s volitelným, individuálně upravitelným krytem Deco-Cover (viz příslušenství) se dá záznamník optimálně přizpůsobit svému okolí a zůstane proto velmi nenápadný. Vaše vystavované předměty tak zůstanou stále v popředí.

Perfektní propojení: s rádiovým záznamníkem dat testo 160 E a Testo-Cloud

Testo-Cloud je centrální prvek obsluhy série záznamníků dat testo 160. S testo 160 E uložíte svoje naměřená data přes existující WLAN do Testo-Cloud. Zde můžete svůj rádiový záznamník dat konfigurovat, nastavovat hraniční hodnoty pro alarmy a analyzovat svoje naměřená data.

Abyste měli přístup do Testo-Cloud, musíte se nejprve zaregistrovat na www.museum.saveris.net. Instalace systému je snadná a lze ji provést buď přes vyhledávač nebo pomocí aplikace testo Saveris 2 App pro IOS a Android.

Podle požadovaného rozsahu funkce máte při používání Testo-Cloud na výběr mezi bezplatnou funkčností Basic a rozsáhlejší verzí Andvanced. Zřídíte si například funkčnost Advanced pro až 10 uživatelů na účet nebo si zařídíte alarm pomocí SMS při překročení hraniční hodnoty.

Oblasti použití rádiového záznamníku dat testo 160 E: muzeum, archiv a depozitář

Stále měříte spolehlivě teplotu a vlhkost vzduchu, intenzitu osvětlení a UV-záření ve vitríně nebo ve výstavním prostoru. Rádiový záznamník dat se dá optimálně přizpůsobit Vašim požadavkům sledování díky možnosti kombinací s připojitelnými sondami, které jsou k dostání zvlášť. Testo 160 E lze bez problémů umístit i v malých vitrínách, poněvadž je vhodný zvláště pro montáž v soklu vitríny. Profesionální rádiový záznamník dat testo 160 E je optimalizován pro aplikace týkající se sledování okolních podmínek v muzeích, galeriích a ostatních výstavních domech. S jeho pomocí spolehlivě ochráníte Vaše citlivé a cenné exponáty před poškozením.  

Další výhody a funkce rádiového záznamníku dat testo 160 E

Interní paměť rádiového záznamníku dat je 40 000 naměřených hodnot a pouzdro je chráněno podle IP20. Standardní baterie mají životnost 12 měsíců a uživatel si je může sám kdykoliv vyměnit. Alternativně lze záznamník provozovat i bez baterií pomocí společně dodávaného rozhraní USB přes síťový zdroj (nutno objednat zvlášť).

Upozornění:
Pro používání rádiového záznamníku dat testo 160 E potřebujete navíc připojitelnou sondu (nutno objednat zvlášť).
 

Rozsah dodávky

 • Rádiový záznamník dat testo 160 E
 • Včetně bezplatného přístupu do Cloud (funkčnost Basic)
 • Baterie (4 x alkali manganové mikrotužkové AAA)
 • Rozhraní pro USB kabel
 • Nástěnný držák včetně odblokovacího zařízení a lepicí pásky
 • Etiketa s QR-Code
 • Zkrácený návod k obsluze

Technické dáta

Vlhkostní kapacitní senzor

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

Teplota

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

Osvit - křemíková fotodioda

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

UV

Measuring range

viz externí sonda

Accuracy

viz externí sonda

Resolution

viz externí sonda

Hlavní technická data

Váha

96 g

Rozměry

76 x 64 x 22 mm

Provozní teplota

-10 do +50 °C

Třída ochrany

IP20

Rychlost měření

V závislosti na Cloudové licenci; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h

Rychlost komunikace

V závislosti na Cloudové licenci; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h

Připojení k WLAN

Podporované bezdrátové LAN standardy: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Možné metody šifrování: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP

Životnost baterie

1.5 roky

Napájecí zdroj

4 x AAA baterie 1.5 V, Alternativně síťový zdroj přes USB

Pamět

32 000 Součet všech kanálů

Skladovací teplota

-20 do +50 °C


Sondy

Lux / UV sonda

350,00€
vč. DPH  420,00€
237,00€
vč. DPH  284,40€

Příslušenství

16,00€
vč. DPH  19,20€
18,00€
vč. DPH  21,60€

Vlhkostní sondy

128,00€
vč. DPH  153,60€

Príslušenstvo

Certifikáty pro teplotu

Příslušenství

Kryt Deco-Cover.

Obj.č.: 0554 2006

9,00€
vč. DPH  10,80€
Baterie pro 175 a 160.

Obj.č.: 0515 0009

Nástěnný držák.

Obj.č.: 0554 2013

10,00€
vč. DPH  12,00€

Aplikácie

Monitoring the micro-climate in a display cabinet 

Reliable monitoring of ambient conditions in a display cabinet plays a decisive role in protecting valuable and sensitive exhibits. An unstable micro-climate in the display cabinet can result in damage to the objects. A WiFi data logger in the testo 160 range detects when limit values are critically exceeded and ensures the safety of your museum objects through its alarm function. This small WiFi data logger can also be placed discreetly in a display cabinet. 

Protecting museum objects through light and climate measurements 

Unsuitable light conditions, as well as the wrong indoor climate, pose a huge risk to exhibition objects. They accelerate natural ageing processes and cause irreparable micro-cracks and discolouration. Prevent exhibits from losing their value and preserve cultural heritage with a WiFi data logger from the testo 160 series. Use the WiFi data logger to monitor humidity and temperature, and check lux and UV radiation. In this way, you can protect your museum objects against climate-related damage and discolouration. 

Tento prístroj potrebuje pre prevádzku sondu. Pre ponuku sond kliknite tu. Kliknite tu pre výber filtru.
217,00€
vč. DPH 260,40€
Skladom u dodávateľa