logo

Testo a svět měření

O nás

Testo SE & Co. KGaA se sídlem ve Schwarzwaldu je světovým lídrem v oblasti přenosných a stacionárních měřicích řešení. V 37 dceřiných společnostech po celém světě pracuje přibližně 3 500 zaměstnanců, kteří pro tuto společnost provádějí výzkum, vývoj, výrobu a prodej. Přesvědčujeme více než našich 650 000 zákazníků po celém světě vysoce přesnými měřicími přístroji a inovativními řešeními pro měření budoucnosti.

Recept na úspěch

Průměrný roční růst o více než 10 % od založení společnosti v roce 1957 a současný obrat 400 milionů eur jsou působivým důkazem, že Schwarzwald a high-tech systémy se k sobě dokonale hodí. K receptu na úspěch společnosti Testo patří také nadprůměrné investice do budoucnosti společnosti.

O společnosti Testo

Společnost Testo byla založena v roce 1957 ve Schwarzwaldu. Prvním výrobkem byl elektrický teploměr. O 60 let později jsme zastoupeni jako lídr na trhu na všech kontinentech. A naši zákazníci jsou přinejmenším stejně rozmanití jako náš sortiment: od místního řemeslníka za rohem až po globální farmaceutickou společnost - zastoupeno je vše. A všichni musí každý den činit důležitá rozhodnutí ve své práci.

Měřicí přístroje, řešení a služby

Měřicí přístroje, řešení a služby od společnosti Testo vám dávají jistotu, že se vždy rozhodnete správně. Zajistíte tak bezpečnost potravin, správné fungování topného systému nebo dodržování předpisů při výrobě léčiv.

To umožňuje našim zákazníkům zlepšovat kvalitu výrobků a služeb a šetřit čas a zdroje. A kdykoli dojde na věc a je třeba učinit skutečně důležité rozhodnutí, mohou se spolehnout na Testo.

Buďte si jisti. Testo

Testo ocenění

Pracujeme tvrdě na našem úspěchu - a jsme rádi, když jsme za to oceněni.

Milníky

Za zhruba 60 let historie společnosti Testo SE & Co. KGaA napsala mnoho velkých i malých úspěchů.

Testo celosvětově

Testo SE & Co. KGaA je zastoupena 37 dceřinnými podniky a více než 80 distribučními partnery na všech pěti kontinentech. Celosvětově má společnost zhruba 3500 zaměstnanců.

Testostories

Svět Testo nabízí mnoho vzrušujících příběhů: Zajímaví lidé, vzrušující produkty, fascinující technologie.

Sustainability

Jako společnost působící v oblasti klimatizační techniky a techniky pro měření životního prostředí je udržitelné využívání zdrojů nedílnou součástí kultury společnosti Testo.

Certifikace

Informujte se zde ohledně certifikací společnosti Testo - mimo jiné certifikace podle ISO 9001:2015. Stažení certifikátů.